Dołącz

do Kosmyka

Chcesz pracować w stabilnej polskiej firmie, która dynamicznie się rozwija?

W związku z ciągłym rozwojem, cały czas poszukujemy osób chętnych do pracy. Dołącz do naszego zespołu i każdego dnia sięgaj po więcej.

Poszukujemy osób na stanowiska:

 • kasjer-sprzedawca
 • wizażysta
 • specjalista ds. obsługi klienta

Wypełnij formularz aplikacyjny

Czy jesteś energiczną i kreatywną osobą?

Przyszłość firmy to ludzie, którzy realizują cele, są zaangażowani, kompetentni, z pasją. Jeśli nie boisz się zmian, lubisz dynamiczne środowisko pracy, prześlij nam swoją aplikację i dołącz do nas.

pod adres email: biuro@kosmyk.com.pl
lub za pomocą poniższego formularza

Aplikuj do nas

Skontaktuj się z nami!

  Imię i nazwisko*

  Stanowisko*

  Telefon

  Adres e-mail *

  Treść wiadomości

  Załącz CV w pliku (jpg,png,pdf,doc)

  Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych, przekazywania informacji handlowej – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, istotnych informacji dotyczących produktów i usług zgodnie z treścią mojego zapytania.