Jesienna kolekcja: Go! America od Semilac

Inspiracją do powstania kolekcji były kraje Ameryki Południowej. Nie przypadkiem ambasadorką kolekcji została Agnieszka Woźniak-Starak – prowadząca show Ameryka Express. America Go to pięć nowych odcieni, które udowadniają, że jesień wcale nie musi być nudna i szaro-bura. Kolory są intensywne i mocno nasycone. Mają kremowe wykończenie, a do pełnego krycia wystarczają dwie bardzo cienkie warstwy. Przyjrzyjmy się odcieniom w tej kolekcji.

Semilac: Go America

540 Go Venezuela – to głęboki nasycony granat, brakowało takiego odcienia w mojej kolekcji, idealnie będzie pasował mi do jeans mani.
536 Go Argentina – dla mnie to lawendowy błękit, bardzo nietypowe połączenie błękitu i fioletu, mocno oryginalny kolor.
538 Go Peru – bardzo energetyczne połączenie intensywnej magenty i fioletu. Podobno taki kolor ma Chicha Morada, czyli napój serwowany w Peru, mam nadzieję, że kiedyś przekonam się o tym sama.
539 Go Bolivia – nasycony ciemnoróżowy odcień inspirowany rabarbarem i herbatą rooibos, przypomina trochę odcień 123 Szeherezada.
541 Go Ecuador – to zgaszony, przydymiony odcień pomarańczy, chociaż wcale nie jest to spokojny kolor. Bije od niego latynoska energia i spontaniczność.

Spójrzcie, jak prezentują się kolory w buteleczkach – już na pierwszy rzut oka widać, że są nasycone i aż gęste od pigmentu!

Kolekcję Semilac America Go! znajdziecie w drogeriach Kosmyk – wraz z pełną ofertą produktów i akcesoriów Semilac 🙂