NOWA linia zapachów Bi Es Numbers

Jak myślisz – czy liczby mogą mieć coś wspólnego z zapachami, a jeśli tak – to w jakim sensie? Nowa kolekcja zapachów Bi Es powstała właśnie z inspiracji numerologią, czyli sztuką dopasowania konkretnych kompozycji zapachowych do cech charakteru. Poznajcie tę wyjątkowa kolekcję.

Kolekcja dzieli się na cztery zapachy damskie, oraz cztery odpowiedniki męskie. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka butelek daje skojarzenie z futurystycznym zapachowym laboratorium. To, co wyróżnia kompozycje zapachowe z linii Numbers, to dopasowanie poszczególnych składników do cech charakteru osoby, która je nosi. I tak – dwójka to kompozycja dla osób, które są skromne i wrażliwe. Cenią sobie przyjaźń i poczucie bezpieczeństwa. Zapach który je wyraża, to połączenie frezji i delikatnej aksamitki. Pewności siebie dodaje tu pobudzający jamajski pieprz.

Wszystkie kompozycje zapachowe zawierają sześć kluczowych nut, tworzących zgrabne połączenia. To odważne i nietypowe połączenia, takie jak słodka wanilia z cierpką porzeczką, korzenna kawa z mandarynką czy granat z kwiatem lotosu – i takie też są zapachy Bi Es – nieoczywiste, głębokie i zaskakujące.

Każda z buteleczek kryje w sobie 50ml zapachu, a co warto dodać – są to wody perfumowane, stężenie składników zapachowych jest tu więc wyższe niż przeciętnie. Powoduje to, że zapachy utrzymują się wyjątkowo długo, pięknie rozwijając się na skórze.

Zachęcamy Was do testowania nowych kompozycji zapachowych – możecie je także ze sobą mieszać, bo niektóre z liczb świetnie się uzupełniają. Które? O tym musicie już przekonać się same – w drogeriach Kosmyk 🙂