NOWOŚĆ: brazylijska keratyna G-Synergie – niczym profesjonalny zabieg na włosy

Wiosną wszystko budzi się do życia – obudź się i Ty 🙂 specjalnie aby zmotywować Cię do zadbania o swoją urodę, przygotowaliśmy w drogeriach Kosmyk wiele nowości. Jedną z nich jest wyjątkowa linia od G-Synergie Brazilian Keratin, stworzona na bazie profesjonalnych komponentów dla efektu zjawiskowych włosów. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Na pierwszy rzut oka – seria kusi intensywnie cytrynową barwą opakowań, ale mocne pierwsze wrażenie zwiastuje równie rewolucyjne działanie – zaufaj nam. Zanim zdecydujemy się na wprowadzenie do asortymentu danych kosmetyków, sami przyglądamy się im bardzo wnikliwie. Czym urzekła nas linia kosmetyków do włosów z brazylijską keratyną?

Żadnych SLS -profesjonalne, korzystne dla włosów pH 4.5 – 5.5 najwyższej jakości keratyna i naturalne olejki ochronne dla włosów latem witaminy (A i E).

W linii, którą znajdziecie w naszych drogeriach, znalazła się kompleksowa kuracja dla włosów. Wzmacniający szampon, odżywka, maska oraz serum. Jakich efektów możesz spodziewać się stosując je? Przede wszystkim – pogrubienia i odżywienia. Hydrolizowana keratyna otula włosy, wypełniając szczelnie wszelkie uszkodzenia, ubytki i niedoskonałości włosów. Jest przy tym lekka, dzięki czemu nie obciąża włosów.
W szamponie, odżywce i masce znalazły się dodatkowo cenne dla włosów proteiny. Jaka jest ich rola? Proteiny roślinne wzmacniają strukturę włosów, działają nawilżająco i zmiękczająco.

Odżywka zawiera aż 500ml produktu – konsystencja jest treściwa i intensywnie pielęgnująca.

Odżywka i szampon – duet idealny na codzień w walce o piękne włosy

Serum z keratyną – wszechstronny pomocnik także w stylizacji
Oprócz codziennej pielęgnacji, znajdujące się w linii serum z keratyną ma naprawdę wszechstronne działanie. Stosuj odrobinę na końcówki włosów aby je wygładzić tuż po myciu lub wtedy, gdy są spuszone. Wetrzyj niewielką ilość we włosy tuż przed stylizacją na gorąco, aby ochronić pasma przed gorącym powietrzem. Jeśli twoje włosy są matowe – już kilka kropli wystarczy, aby wydobyć z nich piękny połysk i blask.
Seria G-Synergie Brazilian Keratin to odpowiedź na potrzeby włosów każdego rodzaju i typu, ale zwłaszcza tych przesuszonych, łamliwych czy matowych. Dzięki zastosowaniu pełnej kuracji, możesz liczyć na odżywione, miękkie i zdrowe włosy jak u dziecka. Spróbuj sama – znajdziesz je w drogeriach Kosmyk w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy.

Efekt porównywalny jest z zabiegami fryzjerskimi o podobnej nazwie – sama przekonaj się, jak łatwo zadbać o włosy w domowym zaciszu 🙂