Rękawiczka do demakijażu

Nawet jeśli kochasz makijaż i z przyjemnością codziennie go wykonujesz – nie ma szans, byś lubiła demakijaż. Nie ma od niego ucieczki – aby cieszyć się piękną, zdrową skórą, nawet delikatny makijaż należy skrupulatnie usuwać, robiąc to dokładnie i dogłębnie. Noc to czas regeneracji skóry, moment gdy oddycha i odpoczywa. Resztki podkładu, pudru, czy tuszu do rzęs potrafią skutecznie osłabić kondycję cery i sprawić, że rano zamiast wyglądać świeżo – jest poszarzała i pozbawiona blasku.

Pośród różnych metod demakijażu – zmywanie dwufazowymi płynami, olejkami czy żelami, na rynku pojawiła się nowość: rękawiczka Quiskin. Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim, jak zapewnia producent – na prostocie. Dlaczego? Wszystko czego potrzebujesz do demakijażu to rękawiczka Quiskin i… woda – nie używamy tu żadnych kosmetyków. Jak to się sprawdza w praktyce?

Co producent mówi o swoim produkcie:

Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover to innowacyjny produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków. Przeznaczony jest dla osób, które na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą. Dzisiaj to możliwe dzięki Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover. Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań, dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować że nasza skóra będzie czysta, witalna i piękna. Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej, innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze idealnie ją oczyszczając. Produkt dedykowany jest dla osób które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania.

Czytaj dalej na blogu Drogerii Kosmyk bit.ly/QUISKIN-BLOG