Regulamin konkursu „Świąteczny kuferek pełen kosmetyków”

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Świąteczny kuferek pełen kosmetyków” i jest zwany dalej “Konkursem”.

2. Konkurs odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Organizatorem Konkursu jest F.H. Kosmyk S.C. Janusz Klimczak Piotr Klimczak 32-002 Węgrzce Wielkie,Węgrzce Wielkie 481, NIP:7352844752, zwana dalej „Organizatorem“.

4. Fundatorem nagród w konkursie jest F.H. Kosmyk S.C. Janusz Klimczak Piotr Klimczak 32-002 Węgrzce Wielkie,Węgrzce Wielkie 481, NIP:7352844752, zwana dalej „Fundatorem“.

5. Organizator Konkursu powoła trzyosobową komisję konkursową (dalej “Komisja Konkursowa”). Komisja Konkursowa ocenia wykonanie zadań konkursowych przez Uczestników Konkursu. Do zadań Komisji Konkursowej należy również stałe czuwanie nad prawidłowym przebiegiem Konkursu, podejmowanie decyzji w kwestiach, w których pojawią się wątpliwości związane z Konkursem, w tym z interpretacją niniejszego Regulaminu. Każdemu, kto zgłosił pracę konkursową przysługuje prawo wniesienia odwołania z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy. Termin na wniesienie odwołania wynosi 3 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. Odwołanie rozpoznaje Komisja Konkursowa. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

6. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) i akceptacją jego treści, jak również z akceptacją regulaminu portalu społecznościowego Facebook.

7. Konkurs trwa od 06.12.2017 od godziny 12:00 do 20.12.2017 do godziny 23:59:59 czasu polskiego. Wyniki zostaną opublikowane 22.12.2017 na stronie https://www.facebook.com/kosmykpl

8. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która posiada:a) miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,b) posiada konto w serwisie społecznościowym Facebook, z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej trzynastego roku życia jest zabronione.

9. Warunkiem udziału w Konkursie jest posiadanie konta w serwisie społecznościowym Facebook oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: Za co lubisz Drogerię Kosmyk? Szczegóły zadania konkursowego zostaną określone w poście konkursowym zamieszczonym na profilu Kosmyk w serwisie społecznościowym Facebook.

10. Odpowiedzi konkursowe należy opublikować w komentarzu pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu Kosmyk w czasie trwania Konkursu.

11. Komisja Konkursowa w swojej ocenie uwzględni kreatywność i zgodność tematu z konkursem.

12. Komisja Konkursowa wybierze 3 najbardziej interesujących odpowiedzi.

13. Nagrodami w Konkursie są 3 kuferki z kosmetykami w skład którego wchodzą:
Kuferek kosmetyczny Inter Vion
Żel aloesowy Holika Holika 250ml
Golden Rose – pomadka matowa w płynie
Makeup Revolution – róż/rozświetlacz
Balsam/Mleczko do ciała Tołpa
Dairy Fun kule kąpielowe
Sweetbath – babeczka kąpielowa
Maseczka do twarzy Tonny Moly
Krem do rąk Tutti frutti
Pomadka do ust Sylveco
Vianek lub Fitomed krem pod oczy
Bielenda krem z vit. c
Fitomed – szampon do włosów
Szczotka Tangle Angel Baby
Peeling body boom saszetka
Yope żel
widoczne na grafice konkursowej, o wartości detalicznej około 300 zł każda. Jeden uczestnik może wygrać 1 nagrodę. Kosmetyki mogą różnić się rodzajem w zależności od nagrody.

14. Nagrody będzie można odebrać w dowolnie wybranej Drogerii Kosmyk a adresy drogerii znajdują się na stronie https://www.kosmyk.com.pl/nasze-sklep

15. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

16. Organizator zastrzega sobie prawo do nagłego odwołania lub zakończenia Konkursu.

17. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook lub Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook lub Instagram.

Uczestnik zwalnia Facebook oraz Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.