Semilac Cat Eye 3D: kosmiczny, trójwymiarowy manicure

Za oknem szaro, długa i ponura jesień przeistoczyła się nam w równie nieciekawą i deszczową zimę – dlatego warto i należy umilać sobie ten czas jak tylko się da. Z pomocą przychodzi nowość Semilac – zupełnie nowe, trójwymiarowe kocie oko, czyli niesamowity efekt na paznokcie, w dodatku banalny do uzyskania nawet jeśli nie przepadasz za żmudnymi zdobieniami. Sprawdź sama 🙂

Semilac Cat Eye 3D: co to jest?

Semilac Cat Eye 3D to innowacyjny lakier hybrydowy umożliwiający wykonanie doskonale trójwymiarowych zdobień, z intensywnym efektem kociego oka. Twoje paznokcie nabiorą hipnotyzującej poświaty, która zawiera w sobie kilka przenikających się jednocześnie barw. Nie tylko w ramach jednego odcienia odnajdziesz kilka różnych – w dodatku w zależności od kąta pod którym spojrzysz lub światła, będą one mienić się na zmianę rozmaitymi kolorami, dając wrażenie zawieszenia w przestrzeni.

W kolekcji znalazło się sześć kombinacji kolorystycznych, które można zastosować na całe paznokcie, lub jako dodatek do jednobarwnego manicure. Są to:
634 GREEN Kocie oko 3D z mrugnięciem zieleni oraz czarem fioletowo-niebieskiej poświaty.
635 GOLD Bogactwo zamknięte w złotym blasku, który zatapia się w pięknie miedzi.
636 TURQUISE Z lekkością zdobi paznokcie turkusową pręgą, doprawioną fioletem i zielenią.
637 VIOLET Fioletowa drobina, która flirtuje z poświatą kobiecego różu wzmocnionego złotem.
638 YELLOW Efekt kocie oko Semilac 3D zatopiony w intensywnej żółci oprószonej zielenią.
639 PINK Dostojność różu wzbogaconego pożądanym złotem i ciepłym odcieniem miedzi.

Jak stosować Semilac Cat Eye 3D?

Przed nałożeniem Semilac Cat Eye 3D należy przygotować paznokcie (tak samo, jak w przypadku wykonywania manicure klasycznego, hybrydowego czy metodą żelową). W pierwszej kolejności usuwamy skórki, nadajemy płytce pożądany kształt, matowimy ją i odtłuszczamy Semilac Cleanerem.

Na tak przygotowane paznokcie nakładamy cienką warstwę Semilac Base, którą później utwardzamy w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy).
Jeśli efekt kociego oka ma ozdobić nasz ulubionym kolor lakieru hybrydowego Semilac, kładziemy cienką warstwę kolorowego produktu na bazę i utwardzamy ją pod lampą. W celu uzyskania lepszego krycia możemy nałożyć drugą warstwę lakieru hybrydowego Semilac i również utwardzić ją w lampie. Na tak pomalowane paznokcie nakładamy Semilac Cat Eye 3D, przykładamy magnes na 2-3 sekundy i tworzymy zdobienie. Gdy efekt jest dla nas satysfakcjonujący, utwardzamy go pod lampą.

W celu zabezpieczenia efektu kociego oka nakładamy jeden z topów do lakierów hybrydowych Semilac i utwardzamy go w lampie.

Semilac Cat Eye 3D można aplikować na wszystkie lakiery hybrydowe, to znaczy na każdy kolor. Najlepszy efekt kociego oka uzyskamy jednak nakładając Semilac Cat Eye 3D na czarny lakier hybrydowy.
Do aplikowania kociego oka potrzebny Wam będzie magnes – klasyczny lub w postaci Semilac Pen, który pozwala na “rysowanie” fal i wzorów za pomocą drobinek lakieru. Wszystkie niezbędne akcesoria oraz lakiery znajdziecie oczywiście w drogeriach Kosmyk 🙂

Jak się Wam podoba Semilac Cat Eye 3D? Który odcień skradł Wasze serca najbardziej?