Semilac Metallic Effect

Semilac Metallic Effect to wyjątkowo ozdobny metaliczny efekt do lakieru hybrydowego, w formie lakieru klasycznego. Semilac Metallic Effect występuje w 9 wyszukanych odcieniach, posiadających metaliczny, chromowany połysk.

Semilac Metallic effect Turquoise 245 – wyrafinowany turkus
Semilac Metallic effect Amaranth 246 – głęboki amarant
Semilac Metallic effect Pink 247 – dynamiczny róż
Semilac Metallic effect Orange 248 – żywy oranż
Semilac Metallic effect Olive 249 – wyraźny oliwkowy
Semilac Metallic effect Red 250 – intensywnie czerwony
Semilac Metallic effect Navy 251 – dostojna wiśnia
Semilac Metallic effect Gold252 – bogaty złoty
Semilac Metallic effect Silver 253 – elegancki srebrny

Nowa kolekcja Semilac inspirowana była energią skrytą w metalizowanym lakierze aut wyścigowych. W świecie manicure lakier metaliczny gwarantuje moc prawdziwego lśnienia, które zwinnie wyprzedzi mdły wyraz stylizacji.

Jaki efekt zapewnia Semilac Metallic Effect? Jak go aplikować?
Semilac Metallic Effect to efekt do lakieru hybrydowego, w formie lakieru klasycznego. Ten innowacyjny produkt gwarantuje metaliczny, chromowany połysk, który inspirowany był najpiękniejszymi lakierami aut wyścigowych. Semilac Metallic Effect to wyjątkowy lakier do zdobień, który sprawdzi się przy tworzeniu wyszukanych wzorów lub w ramach akcentu w stylizacji. Efekt do lakieru hybrydowego można nałożyć na wszystkie paznokcie, jednak najpiękniejsze efekty uzyskujemy wykorzystując go w formie zdobienia.

Podobnie jak przy wykonywaniu tradycyjnej stylizacji hybrydowej, ważne jest odpowiednie przygotowanie płytki. Semilac Metallic Effect może być aplikowane jedynie na gładkie paznokcie. Należy pamiętać, aby przy opracowywaniu płytki nie zostawić żadnych nierówności, bruzdek, czy pozostałości po poprzednim manicure – po nałożeniu metalicznego efektu mogą się one uwypuklić, dając nieestetyczn efekt. Płytkę należy precyzyjnie zmatowić, następnie odtłuścić, nałożyć Semilac Primer bezkwasowy (opcjonalnie, w zależności od kondycji paznokcia), następnie zaaplikować Semilac Base i utwardzić ją w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy). Dla wydobycia głębi koloru Semilac Metallic Effect rekomendujemy aplikację podkładu jasnego lub w kolorze aplikowanego Semilac Metallic Effect na utwardzoną bazę Semilac. Całość utwardzamy w lampie. Dalej nakładamy warstwa Semilac Top No Wipe, którą również utwardzamy. Na tak przygotowane paznokcie można nakładać Semilac Metallic Effect. Ze względu na specyfikę produkt może się rozwarstwiać. Z tej przyczyny przed jego aplikacją należy wstrząsnąć buteleczką. Nakładamy bardzo cienką warstwę Semilac Metallic Effect na utwardzony Semilac Top No Wipe i czekamy około 2 minut na jego całkowite wyschnięcie (nie utwardzamy produktu pod lampą). Po wyschnięciu pierwszej warstwy czynność należy powtórzyć. Po całkowitym wyschnięciu drugiej warstwy Semilac Metallic Effect, przy pomocy bloczka polerskiego ścieramy wolny brzeg. Na całość aplikujemy dowolny top z oferty Semilac (dla uzyskania najlepszego efektu rekomendujemy korzystanie z Semilac Top No Wipe) i utwardzamy go pod lampą (pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu). Czynność należy powtórzyć.

Jak się Wam podoba metaliczna propozycja Semilac na szybsze przywołanie wiosny? 🙂