Testujemy Coco Glam: czy to najlepsza metoda na wybielanie zębów?

Ten produkt znika z półek w tak szybkim tempie, że musieliśmy bliżej się mu przyjrzeć i rozgryźć tajemnicę, która sprawia, że tak bardzo go lubicie. Czym jest Coco Glam i dlaczego stał się takim hitem? Sprawdzamy!
Podobno skutecznie usuwa przebarwienia, przywraca zębom naturalną biel, połysk i blask! W 100% naturalny i bezpieczny dla zdrowia… Czy, aby na pewno? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Jakie ma składniki aktywne?
Węgiel aktywny z drzewa kokosowego, który ma zdolność do przyciągania zanieczyszczeń! Usuwa przebarwienia nie ingerując w strukturę zębów.
Mięta, tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, zapewni ona długotrwałe odświeżenie.
Glinka bentonitowa pochodząca ze skał wulkanicznych, ma działanie wybielające oraz wzmacniające zęby.
Ekstrakt z pomarańczy skutecznie usuwa żółty nalot z zębów oraz w delikatny sposób wygładza ich powierzchnię.

Opakowanie produktu jest bardzo ładne, eleganckie, ale też poręczne. W łazience prezentuje się rewelacyjnie. Po otwarciu ujrzymy kolejną przykrywkę, która mocno przylega do reszty opakowania. Ma ona pełnić funkcję ochronną. Proszek zawarty w środku jest bardzo sypki, dlatego ta z pozoru niepotrzebna osłonka jest wręcz niezbędna. Jedynym jej minusem jest to, że dość trudno ją zdjąć, gdy ma się wilgotne dłonie. Tak naprawdę nie potrzebowałam dużej ilości produktu, ponieważ bardzo łatwo się go rozprowadza. Po 3-minutowym szczotkowaniu warto pozostawić proszek jeszcze przez 2 minuty w jamie ustnej, aby składniki mogły zadzialać na powierzchni szkliwa.

Zapach i smak Coco Glam jest neutralny. Jest bardzo słabo wyczuwalny, delikatny. Jego intensywna barwa sprawia, że należy ostrożnie aplikować go i spłukiwać ze szczoteczki oraz umywalki, uważając także na ubranie.

Już po tygodniu regularnego stosowania, zauważyliśmy komisyjnie usunięcie przebarwień typowych dla kawy i herbaty, a także całościowe rozjaśnienie szkliwa. Wystarczyły 3 użycia, aby zęby nabrały bielszego odcienia, a dzięki delikatnemu efektowi polerowania, zaczęły się także błyszczeć i wyglądać bardzo zdrowo.

Dlaczego Coco Glam cieszy się taką popularnością? W odróżnieniu od agresywnych past ścierających szkliwo lub pasków powodujących nadwrażliwość, Coco Glam bezpiecznie i łagodnie oczyszcza zęby, rozjaśnia ich kolor i przy okazji dba o jamę ustną, działając antybakteryjnie. Nic dziwnego, że pokochało go tak wiele osób.
Niech nie odstrasza Was cena – opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące regularnego stosowania.

Kto z Was testował już słynny Coco Glam? Znajdziecie go w Drogeriach Kosmyk 🙂