Jeszcze szybszy manicure hybrydowy 1 produktem?

Jeśli należycie do grona kobiet które sięgają po manicure hybrydowy w domowym zaciszu, z pewnością jednym z powodów dla których to robicie, jest wygoda i trwałość. A gdybyśmy powiedzieli Wam, że do tych zalet można teraz doliczyć jeszcze większą wygodę i połączenie wszystkich zalet hybrydy w zaledwie jednym produkcie? Brzmi ciekawie? No to spójrzcie na nowość od Semilac: hybrydowy lakier Extend 5w1 i przekonajcie się, że hybryda może być jeszcze lepsza.

Semilac Extend 5w1 to połączenie 5 produktów w jednym: bazy, gęstej konsystencji umożliwiającej przedłużenie do 5mm, nadbudowy – produkt samopoziomuje się pozwalając na uzyskanie pięknej wypukłości krzywej C, koloru – nie potrzebujecie już dodatkowego, oraz topu.
Semilac Extend 5 w 1 to produkt, który obecnie występuje w dwóch odcieniach:
Soft Beige 801 – klasyczny odcień ciepłego beżu z odrobiną brzoskwini, jest półtransparentny i pełne krycie osiąga przy trzech – czterech warstwach.
Dirty Nude Rose 802 – to cielisty, chłodny nudziakowy róż, który osobiście określiłabym jako nieco ciemniejszą wersję Frappe, kryje przy trzech cienkich warstwach.

Z lakierami pracuje się bardzo prosto. Są minimalnie gęstsze niż klasyczne lakiery Semilac, ale cudownie się poziomują więc nie musimy się martwić ani o zalane skórki, ani o krzywą C. To lakiery półtransparentne, ale spokojnie można zbudować ich krycie już trzema warstwami. W przypadku Dirty Nude Rose wystarczą 3 warstwy do pełnego krycia, a Soft Beige najlepiej wygląda przy 4 warstwach. Jeżeli jednak zależy Wam jedynie na utwardzeniu płytki i nadaniu paznokciom odrobiny koloru – jedna lub dwie warstwy w zupełności wystarczą! Pamiętajcie, że te lakiery posiadają warstwę dyspersyjną więc na koniec trzeba płytkę przetrzeć cleanerem.
Semilac Extend 5 w 1 to idealne rozwiązanie dla zapracowanych, lub tych z Was, które poszukują eleganckich, subtelnych lakierów o wysokiej trwałości, z pomocą których manicure będzie i łatwy i szybki.

To zdecydowanie jeden z największych hitów Semilac ostatnich miesięcy – już dostępny w drogeriach Kosmyk w cenie 39zł.