Pyłki Semilac Flash Sunlight Effect: magiczne pyłki czułe na… światło

Jeśli lubisz stosować hybrydy, ale jedna z ich kluczowych zalet – długotrwałość – jest jednocześnie dla Ciebie wadą (konieczność noszenia jednego odcienia przez kilka tygodni) – ten wpis jest dla Ciebie. Dzięki pyłkom, o których dziś opowiadamy – będziesz mogła mieć dwa zupełnie różne oblicza swoich paznokci… jednocześnie! Koniecznie sprawdźcie, jak w banalny sposób uzyskać taki efekt 🙂

Magiczne pyłki Semilac Flash Sunlight Effect

Kolekcja sześciu pyłków Semilac Flash Sunlight Effect to zbiór niepozornych, delikatnych i niemalże bezbarwnych na pierwszy rzut oka, drobno zmielonych proszków. Zasada ich działania jest taka sama, jak w przypadku wszystkich pyłków do zdobień Semilac. Pyłek aplikujemy na warstwę dyspersyjną koloru. Aby uzyskać najlepszy efekt najlepiej jako bazę wykorzystać kolor biały np. 001 Strong White lub SemiHardi White, a także inne jasne kolory. Po nałożeniu warstwy lakieru posypujemy paznokieć pyłkiem i bardzo, bardzo delikatnie wcieramy go palcem. Przykrywamy topem i gotowe.

Intensywność barw uzależniona jest od ilości nałożonych warstw pyłku – możemy wetrzeć więc kolejną w przezroczysty top nawierzchniowy (koniecznie ten z warstwą dyspersyjną!).

Cała magia pyłków polega na tym, że zaaplikowane na jasne, pastelowe kolory, w zależności od natężenia światła UV – zmieniają się w intensywne, ciemne odcienie fioletu, różu, granatu czy pomarańczu. Spójrzcie, jak to działa:

Zmienne i kryjące w sobie zdecydowanie różne oblicza – takie są nowości Semilac. Pyłki najlepiej prezentują się na jasnych odcieniach, będą więc idealnym uzupełnieniem np. najnowszej kolekcji Business Line – która w ciągu dnia może być delikatnym, dziennym manicure, a po wyjściu z biura… szalonym, przywodzącym na myśl wakacje, kolorowym wariantem dla zwolenniczek soczystych barw.

Jak wam się podobają te nowości? Który kolor stanowi najciekawszą odmianę od delikatnego manicure w stylu nude?

Pełną ofertę marki Semilac – lakiery, pyłki oraz akcesoria znajdziecie oczywiście w naszych drogeriach 🙂 zapraszamy!